Odzież reklamowa i robocza z logo

• 5 różnych technik naniesienia grafiki

• haft i naszywki wielokolorowe

• największy wybór odzieży reklamowej

 

Cztery powody dlaczego warto zamówić odzież roboczą z logo dla pracowników:

-spełniasz obowiązek pracodawcy wynikający z przepisów BHP
-w gastronomii ubiór schludny uniform podkreśla prestiż lokalu
-pracownik ubrany w charakterystyczny sposób jest rozpoznawalny na mieście
-w ubraniu roboczym człowiek jest lepiej zabezpieczony przed uszczerbkiem na zdrowiu

Odzież reklamowa – ubrania robocze – uniformy do gastronomii – fartuchy lekarskie -tarcze szkolne

Wykonujemy nadruki i haft komputerowy na odzieży własnej oraz powierzonej. Brandowana przez nas odzież reklamowa , koszulki reklamowe, polo, T-shirty, koszulki sportowe, piłkarskie, polary, bluzy, kurtki czapeczki, spodenki, kombinezony, fartuchy lekarskie, kuchenne wykonywane są z dobrych materiałów naturalnych i sztucznych zapewniających oddychanie skóry. Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie na podstawie wzoru, wielkości i nakładu. Haftowane przez nas ubrania pochodzą od najlepszych światowych producentów Stedman, Promo Stars, Fruit of the Loom, Hanes, Gildan itp. Posiadamy w ofercie również tańszą alternatywę chińskich producentów.

Ubranka chrzcielne - pamiątki chrztu - kocyki na chrzest – hafty dewocjonaliów

Kocyk lub poduszka z indywidualnym haftem, imieniem dziecka i datą chrztu to najlepszy prezent na chrzciny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu, grawerowaniu i haftowaniu indywidualnych pamiątek, pucharów okolicznościowych, trofeów. Aby zamówić haft indywidualny, na chrzest lub inną okoliczność zapraszamy do naszego biura

 

Technologie nadruku na tekstyliach

Sitodruk - Sitodruk to technika graficzna dzięki której możemy wykonać wielokolorowy nadruk na tekstyliach takich jak np. koszulki. W odróżnieniu od haftu używamy tutaj farby drukarskiej, która w określony sposób nakładana jest na powierzchnie tekstylne, poprzez odpowiednie wykonanie matryc ta technika charakteryzuje się dużą dokładnością odwzorowania oryginalnych projektów. Podobnie jak w przypadku haftu jesteśmy w stanie odtworzyć nadruk z plików jpg, tiff, cdr, bmp.

Termotransfer - to kolejny sposób umieszczenia danego wzoru graficznego na odzież, polega ona na termicznym wgrzaniu w materiał (np. koszulkę) wcześniej przygotowanej grafiki pokrytej klejem. Ograniczeniem tej techniki jest wymóg użycia najczęściej do 2-3 kolorów, ale dzięki temu podnosi się jakość odwzorowania małych elementów grafiki.

Flex, Flock -  Ta metoda polega na wykonywaniu nadruków poprzez wycięcie z odpowiedniej foli konkretnego wzoru jednokolorowego, następnie za pomocą prasy nastepuje wgrzanie folii w materiał. Materiał typu flex charakteryzuje się gładkością zaś flock to materiał o efekcie zamszu.

W ofercie mamy również:

hafty maszynowe, hafty na zamówienie, nadruki na koszulki, napisy na koszulki, naprasowanki na koszulki, logo na koszulki, odziez, odziez damska, odzież męska, robocza odzież, odzież ochronna, odzież promocyjna, odzież sportowa, haft na koszulkach piłkarskich, haft na kombinezonach,  koszulki piłkarskie,  z logo , z haftem, bluzki z nadrukiem, fartuszki z haftem, bluzy z logo , czapki z nadrukiem, czapki z logo, czapeczki reklamowe, nadruki na bluzach,bluzki, czapkach, koszulkach, naszywki aplikacje, naszywki, naszywki dla dzieci, naszywki z haftem, naszywki militarne, naszywki motocyklowe,
naszywki haftowane, tarcze szkolne, naszywki z tarczą, producent tarcz szkolnych, naszywki na kurtki.

Nasze realizacje:

 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image

Zobacz też:

Upominki na każdą okazję
Gadżety reklamowe

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!