• Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image

Tablice - Tabliczki - Gabloty ogłoszeniowe 

W naszej ofercie są m.in.: tabliczki znamionowe i opisowe, tabliczki na drzwi, tablice urzędowe i godła - emaliowane i aluminiowe, tablice pamiątkowe i informacyjne (UE), tabliczki adresowe, tablice drogowe, billboardy, tablice reklamowe, gabloty ogłoszeniowe, tablice imienne (TIR).

 

Potrzebujesz więcej informacji lub szybkiej wyceny tablic ?

Wyślij zapytanie ofertowe: biuro@tablitekpro.pl.

Do każdego zapytania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Tablice informacyjne i pamiątkowe (UE)

tablice unijne informacyjne2

Tabliczki na drzwi

button tabl na drzwi2

Tabliczki znamionowe i opisowe

button znamionowe

Tablice dla energetyki

Tabliczki adresowe / posesyjne

button adresowe i posesyjne

Tablice urzędowe i godła

tablice urzędowe i godła

Tablice rejestracyjne - imienne

 

tablice_rejestracyjne_indywidualne

 

Tabliczki inf. i zakazu na słupkach

tabliczki na słupkach - button

Gabloty i tablice ogłoszeniowe

button gabloty

Tablice suchościeralne

button-suchoscieralne

Dostępne w naszej ofercie:
- tablice z nazwami ulic - witacze (tablice powitalne) - znaki drogowe - słupki ocynkowane - tablice urzędowe i godła - tablice z mapą miejscowości - lustra drogowe  - pachołki - blokady parkingowe - progi zwalniające i podrzutowe - tablice adresowe i numery na dom

 

Rodzaje tablic

Tablice informacyjne i pamiątkowe - Informacja o dofinansowaniu jest jednym z wymogów większości projektów umożliwiających dofinansowania i refundację ze środków Unii Europejskiej. Wychodzimy na przeciw naszym klientom oferując wszystkie możliwe rodzaje oznakowania projektu tj. tablice informacyjne na nogach (wolnostojące - drogowe), tablice informacyjne i pamiątkowe na ścianę, tablice szwajcarskie (SWISS Contribution) wykonane z aluminium zabezpieczone farbą piecową, naklejki do projektu. Dodatkowo wykonujemy grawer i odlewy tablic pamiątkowych z brązu, mosiądzu. Coraz większą popularność zyskują elegackie tablice informacyjne i pamiątkowe ze szkła akrylowego (tzw. Plexi Glassu)

Tabliczki na drzwi - Jeśli ukończyłeś budowę lub remont budynku, a drzwi są w dalszym ciągu nieoznaczone. Proponujemy tabliczki samoprzylepne służące do opisu pomieszczeń.  Możemy dla Ciebie wykonać również: numery pokoi, breloki, tablice ze zmienną treścią do holu, tabliczki z wymiennymi panelami oraz grawerowane w metalach i tworzywach, tabliczki ze szkła akrylowego na dystansach. Tabliczki na tworzywach - laminatach metalopodobnych, plexi, pcv z powodzeniem zastąpiły drogie technologie takie jak grawerton czy grawer mechaniczny.

Tabliczki znamionowe i opisowe - Wiemy jak ważna dla Ciebie jest trwałość tabliczek znamionowych. Dlatego po wielu latach testów i badań mamy dla Ciebie gotowy produkt. Tabliczki znamionowe odporne na ścieranie, zarysowania, rozpuszczalniki i inne warunki zewnętrzne. Co więcej, jest to jeden z tańszych sposobów wykonania tabliczek znamionowych w pełnym kolorze. Tabliczki znamionowe wykonujemy na zamówienie już od 1 szt.

Tablice dla energetyki - Tablice ostrzegawcze, numeracyjne, opisy linii wysokiego napięcia, opisy szaf transformatorowych, tablice na słupy z wycięciem pod taśmę SOT i opaski zaciskowe, "uwaga wysokie napięcie" i inne wzory tablic tablic dostępne od ręki. Jesteśmy producentem bardzo trwałych tablic tłoczonych aluminiowych, które z powodzeniem zastępują tablice emaliowane (wypukłe). Tablice emaliowane są jeszcze dostępne  w naszej ofercie.

Tablice adresowe i posesyjne - Produkowane przez nas aluminiowe tabliczki na dom są w 100% odporne na korozję. Tabliczki można kupić w naszym sklepie internetowym sklep.tablitek-pro.pl . Wykonywane są najczęściej z blachy, plexi lub innych tworzyw sztucznych.  Cieszą się powodzeniem nie tylko odbiorców hurtowych jak gminy czy spółdzielnie mieszkaniowe, ale również klientów indywidualnych.

Tablice urzędowe i godła - Wykonujemy wszystkie ustawowe wzory tablic urzędowych, kancelarii notarialnych, szkół, przychodni, szpitali i innych instytucji. W tym konkretnym przypadku najczęściej wybieraną technologią jest tłoczenie w aluminium oraz emalia. Tablice i godła posiadają swoją wieloletnią tradycję i pomimo upływu czasu pozostają w naszym kraju niezmienne.

Tablice rejestracyjne - imienne - TIR/ BUS - właśnie w tych środkach lokomocji można je spotkać najczęściej.  Wykonywane technologią tablic rejestracyjnych są miłym gadżetem dla każdego zawodowego kierowcy. Wkładane najczęściej za szybę, wyglądają jak "rejestracje" indywidualne, ale nie mogą pełnić funkcji tablicy rejestracyjnej wg ustawy.

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!