Znakowanie laserem

• opakowań, słoiczków, butelek

• narzędzi i środków trwałych

• metalu, szkła, tworzyw sztucznych

 

Znakowanie opakowań, słoików, butelek, naczyń

W odpowiedzi na wymagania dotyczące bezpieczeństwa, a w szczególności Ustawy o substancjach i preparatach chemicznych wprowadzono obowiązek znakowania opakowań środków chemicznych, kosmetyków i leków za pomocą symboli ostrzegawczych. Wykonujemy znakowanie opakowań, słoiczków, opakowań z tworzyw sztucznych, szkła, tektury, papieru, metalu. Posiadamy duże doświadczenie przy precyzyjnym grawerowaniu laserem nawet bardzo małych napisów i symboli na denkach opakowań. Dzięki zastosowania lasera z osią obrotową mamy możliwość wykonania graweru, znakowania na butelkach, słoikach, naczyniach, korkach i elementach wypukłych.

Posiadamy w swojej bazie większość najpopularniejszych symboli, piktogramów oraz dysponujemy generatorem kodów kreskowych, QR co pozwala na znakowanie całych serii produktów.

Możliwe techniki wykonania znakowania

-znakowanie laserowe

-tampodruk i sitodruk

-naklejki, etykiety, tabliczki

Znakowanie narzędzi, urządzeń elektronicznych i środków trwałych

Znakowanie środków trwałych , urządzeń, narzędzi to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych metod zabezpieczających przed kradzieżą. Wykonujemy trwałe, nieścieralne znakowanie bezpośrednio na powierzonych elementach kluczach, nożach, szkle. W ostatnim czasie włączyliśmy do naszej oferty znakowanie sprzętu elektronicznego komputerów, tabletów, telefonów komórkowych. Szczególnym zainteresowanie cieszy się znakowanie iphone'ów i ipodów. Wykonujemy również grawer okolicznościowy jak dedykację grawerowaną bezpośrednio na przedmiocie.

Tabliczki inwentarzowe, inwentaryzacja środków trwałych

Jako producent tabliczek znamionowych dysponujemy odpowiedniej klasy sprzętem do nanoszenia kodów kreskowych i kodów QR bezpośrednio na aluminium, stal, tworzywa sztuczne. Tabliczki takie znacznie ułatwiają inwentaryzację sprzętu, mebli i innych środków trwałych firmy. Wykonujemy grawer, który jest nieścieralny i trudny do podrobienia.

Nasze znakowanie charakteryzuje się :

- wysoką estetyką i czytelnością - najnowsze, dokładne urządzenia laserowe
- trwałością - stosujemy najwyższej jakości materiały oraz grawer bezpośrednio na szkle, metalu
- możliwość znakowania po obwodzie obiektów cylindrycznych

Nasze realizacje:

  • Demo Image

Zobacz też:

Gadżety reklamowe

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!