Litery i napisy reklamowe

• ponad 10 technik wykonywania

• moduły LED i automatyka – Energooszczędność!

• połączenia wykonane przez elektryka z uprawnieniami

 

Możliwe techniki wykonania liter i napisów

- Litery przestrzenne ze styroduru i styropianu - Nowa cena !
- Litery 3d podświetlane od środka - tzw. litery blokowe
- Napisy 3d z podświetleniem tylnym LED
- Litery reklamowe wycinane z tworzyw
- Metalowe litery na ścianę - napisy z mosiądzu, aluminium
- Litery i napisy elewacyjne na dystansach
- Napisy i naklejki z folii ploterowej
- Szablony do malowania liter na elewacji
- Napisy wycinane ze sklejki
- Grawerowanie i tłoczenie napisów

Materiały i podzespoły

   Nasze litery 3d, napisy, pylony i reklamy świetlne na budynek wykonane są z najlepszych materiałów takich marek jak BASF, 3M, 3A Composites - DIBOND, ALTUGLAS, EVONIK, PERSPEX, ORACAL, AVERY. Większość materiałów posiada atest lub aprobatę techniczną. Szyldy podświetlane posiadają długi okres gwarancji, ale są przez nas serwisowane nawet po tym okresie. Do podświetleń używamy modułów takich producentów jak LG, Samsung, ale posiadamy również w ofercie tańsze odpowiedniki dla mniej zamożnych klientów.

Montaż reklamy na ścianie i elewacji

   Logo Twojej firmy na elewacji będzie sprawiało Ci przyjemność swoim wyglądem przez długie lata, niezależnie od warunków atmosferycznych. Litery montowane są nie tylko za pomocą klei polimerowych o wysokiej lepkości i wytrzymałości, ale również dodatkowo wyposażone w kołki zabezpieczające napis przed oderwaniem przy silnych podmuchach wiatru.

   Litery blokowe, neony na dach wynoszone są na znaczną wysokość za pomocą profesjonalnych podnośników koszowych.   Połączeń elektrycznych wewnątrz liter oraz instalacji reklamy dokonuje elektryk z uprawnieniami. Dzięki czemu masz pewność, że reklama nie będzie sprawiać problemów. Konstrukcje reklamowe na dachu projektowane i wykonane są przez ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Produkujemy literki, kasetony, reklamy świetlne, które zdobią korporacyjne wieżowce nie tylko w Rzeszowie, ale również w Krakowie, Warszawie, Lublinie. Współpraca z firmami w całej Polsce nauczyła nas niezawodności oraz mobilności.

 

Wsparcie techniczne

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy naszym klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy również naprawy urządzeń reklamowych wykonanych w innych firmach.

Jeśli masz jakiś problem z reklamą -  zadzwoń  - Postaramy się pomóc !

Najczęściej wybierane produkty

Litery przestrzenne z pianki styrodurowej z licem z akrylu - Teraz w promocji !

   Litery ze styroduru na ścianę mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojego wnętrza lub biura. Kształty logo Twojej firmy są dopieszczone pod każdym względem przez naszych specjalistów. Najnowsze zaawansowane technologie pozwalają nam przygotować produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Połysk plexi glass'u wyciętego laserem doskonale harmonizuje z matową strukturą ściany oraz niezwykle dopracowanym szpachlowanym i malowanym ręcznie bokiem litery. Każdą literkę i logo oglądamy z każdej strony po to, by jego wygląd był idealny.

Litery 3d podświetlane - tzw. litery blokowe

   Litery z energooszczędnym podświetleniem modułami LED są najbardziej skuteczną formą pokazania Twojej firmy z zewnątrz. Wykonane są z plastycznej taśmy aluminiowej Alurapid, uformowanej do kształtu litery lub logo. Nasze litery wyposażone są w energooszczędne moduły LED oraz nowoczesne hermetyczne zasilacze wiodących światowych marek. Wszystkie połączenia elektryczne wewnątrz napisów wykonywane są przez elektryka z uprawnieniami, dzięki czemu masz pewność, że nie będą przyczyną pożaru lub awarii instalacji. Możliwe jest wykonanie podświetlenia przedniego (wewnątrz liter) lub tylnego tworzącego efektowną poświatę w koło napisu.

Litery reklamowe wycinane z tworzyw

   Posiadamy urządzenia wycinające: lasery, plotery, frezarki by zapewnić największą możliwą dokładność przy wycinaniu liter i logotypów z tworzyw sztucznych. Efekt często jest lepszy niż spodziewany. Wycinamy m.in. Plexi, Dibond, PCV, Hips, Poliwęglan, laminaty, fornir, sklejkę oraz drewno.

Metalowe litery na ścianę - napisy z mosiądzu, aluminium na dystansach

   Frezowane napisy z metali umieszczone na dystansach mogą podkreślić poważny i klasyczny charakter Twojego budynku. Najczęściej zamawiane są przez szkoły, sądy, kancelarie adwokackie wszędzie tam gdzie wymagana jest spora doza elegancji.  Napisy takie najczęściej wykonywane są z mosiądzu, aluminium, laminatów w kolorze stali oraz kompozytów. Kołki dystansowe zamocowane pod literami są zabezpieczone antykorozyjnie i stwarzają efekt przestrzenny.

Nasze realizacje:

 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image
 • Demo Image

Zobacz też:

Kasetony i szyldy podświetlane

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!