Kasetony i szyldy podświetlane

• moduły LED i automatyka – Energooszczędność!

• połączenia wykonane przez elektryka z uprawnieniami

• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Kasetony reklamowe są teraz energooszczędne i tańsze od innych rozwiązań.

Nowe technologie w produkcji kasetonów reklamowych.

Kaseton reklamowy to znana od lat i sprawdzona forma reklamy. W obecnym czasie klienci stawiają nacisk na trwałość reklamy oraz energooszczędność. Kasetony reklamowe firmy Tablitek PRO spełniają oba te warunki. Wykonane są tylko i wyłącznie z najwyższej klasy materiałów takich firm jak LG, Samsung, Dibond, Plabond i Tubond. Wykazują dużą odporność na warunki atmosferyczne, czego wynikiem jest przedłużona gwarancja dla firm aż do 24 m-cy.  Firma Tablitek Pro pomimo stosowania energooszczędnych modułów LED, stosuje dodatkowe elementy, które zmniejszają koszty energii u klienta oraz przedłużają trwałość elementów oświetleniowych. W każdym kasetonie reklamowym z Dibondu zamontowany jest opcjonalnie czujnik z wyłącznikiem zmierzchowym lub wyłącznik czasowy.

Co nas wyróżnia od innych firm reklamowych?

- fachowe doradztwo z dojazdem do klienta
- nowatorskie indywidualne projekty
- solidne wykonanie - tylko sprawdzone materiały
- krótkie terminy - również w sezonie
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem

Oferujemy naszym partnerom biznesowym większość profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie reklamy wizualnej m.in.:

- tablice reklamowe wolnostojące i na budynku
- kasetony reklamowe z podświetleniem LED
- kasetony podświetlane frezowane z Dibondu
- litery blokowe - podświetlane napisy elewacyjne
- litery przestrzenne i logo z pianki - styroduru
- napisy z podświetleniem tylnym i przednim
- pylony reklamowe
- prezentery z plexi glass
- gabloty / citylite
- szyldy i tablice podświetlane
- plafony z adresem na dom firmę
- banery i siatki reklamowe
- plakaty
- billboardy
- oklejanie samochodów i autobusów

Najlepiej widoczna, najskuteczniejsza, najtańsza... a może energooszczędna forma reklamy?

Reklama, nawet najlepiej zaprojektowana może zostać niezauważona w gąszczu tablic reklamowych i banerów w pobliżu Twojej firmy. Zadbaj o to by usunąć z najbliższego otoczenia przynajmniej nieaktualne tablice i banery reklamowe. Poproś właściciela lokalu by wprowadził porządek na elewacji i zachęcił innych wynajmujących to odnowienia i ujednolicenia oznakowania. Jeśli Twoje wysiłki nie dadzą pożądanego efektu, musisz wykonać szyld podświetlany, który usunie w cień pozostałe reklamy. Posiadamy dla Ciebie szeroki asortyment reklam z oświetleniem LED'owym, począwszy od napisów i liter reklamowych z podświetlanym przednim i tylnym, a skończywszy na pylonach reklamowych oraz kasetonów frezowanych z materiału typu Dibond. Wszystkie nasze reklamy mogą być wyposażone w energooszczędne podświetlenie LED lub świetlówki. Oprócz szyldów reklamowych konieczne są tzw. drogowskazy i tablice informacyjne.

Identyfikacja wizualna.

Tak naprawdę to od niej w dużej mierze zależy powodzenie Twoich działań na rynku. Klient, który widzi Twoje logo od razu musi wiedzieć, że ma do czynienia z profesjonalistą. Na identyfikację wizualną składają się takie elementy jak logotyp, szyldy, tabliczki informacyjne, wizytówki, papier firmowy, drogowskazy prowadzące do Twojego biura.

LOGO na elewacji i na ścianie w Twoim biurze.

Najlepszą formą komunikacji z ludźmi nie są napisy lecz znaki, symbole. Możemy zaprojektować lub przeprojektować Twoje logo, tak by było ono czytelnym komunikatem dla Twoich przyszłych klientów. Logotyp musi być zaprojektowany w taki sposób, aby łatwo można byłoby go wykorzystać w różnych formach reklamy. Jednokolorowa wersja logo nadaje się doskonale do umieszczenia na pieczątkach, długopisach, koszulkach, kubkach i innych gadżetach reklamowych. Jeśli chodzi o kolorową wersję logo, to można ją wykorzystać we wszelkich typach reklamy wizualnej, reklamy zewnętrznej i wewnętrznej (np. na stoiskach targowych).

Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego podłączenie reklam podświetlanych wykonuje elektryk z uprawnieniami.

Nasze realizacje:

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image

Zobacz też:

Litery i napisy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE