• Demo Image
  • Demo Image

Plakaty. Projekt, wydruk, plakatowanie.

Plakaty, plakatowanie, druk i wydruk - najtaniej w Rzeszowie. Realizujemy wydruk plakatów A4 do A0 (lub B4 do B0) oraz format billboardowy. Posiadamy w ofercie wszystkie dostępne na rynku papiery podkładowe. Oferujemy wydruk na papierze kredowym, satynowanym, ozdobnym, offsetowym, Blueback - wydruk billboardów, Whiteback - wydruk Citylite'ów.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Plakat jako nośnik reklamy.

Dzięki formie, w której dominuje sugestywny obraz, stosunkowo niskiej cenie oraz zazwyczaj dużemu nakładowi, plakat jest skutecznym nośnikiem reklamy. Prosty, czytelny przekaz i odpowiednio eksponowanie treści to najprostrza droga do osiągnięcia sukcesu w Twoich działaniach marketingowych. Dla naszych grafików plakat jest również formą artystyczną i wyzwaniem projektowym.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze plakaty?

- wydrukujemy każdy format, również plakaty billboardowe od 1szt. - wydruk wszystkimi możliwymi technikami w zależności od wielkości i nakładu plakatu - przy wydruku możliwy rabat na ekspozycję i wyklejenie - druk plakatów na odpowiednim papierze do autobusów - specjalny wydruk plakatów podświetlanych (Citylite’ów) - profesjonalne doradztwo i nowatorski projekt

Proponujemy usługi dodatkowe w razem z drukiem w niższej cenie:

- przeprowadzanie kampanii plakatowych - plakatowanie na słupach miejskich i billboardach reklamowych - wyklejamy plakaty na terenie całej Polski - wykonujemy dokumentację zdjęciową plakatowania - plakatowanie w autobusach i na tablicach ogłoszeniowych - gabloty i tablice ogłoszeniowe – wykonanie, montaż, serwis

Dlaczego plakat?

Plakat to jedna z najbardziej popularnych form reklamy w dużych rozmiarach. Świetnie nadaję się np. do promowania akcji, wystaw, wyprzedaży, sztuk teatralnych, filmów i wielu, wielu innych. Plakaty umieszczone są w łatwo dostępnych, publicznych miejscach, gdzie mogą trafić do największej liczby odbiorców.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!