Tablice nagrobkowe - Zdjęcia porcelanowe - Tabliczki na krzyż

Wykonujemy tabliczki, tablice i fotografie nagrobne od 1szt.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

tabliczki-na-krzyz-nagrobne-z-plastiku-1

Tablice nagrobkowe i na krzyż - "klepsydry"

button-zapytaj 

Tablice nagrobne i tabliczki na krzyż tzw. "klepsydry" wykonane z laminatu, charakteryzuje przede wszystkim najniższa cena. Tablice te wykonane są z materiałów do zastosowań zewnętrznych. Tablice są grawerowane laserowo, przez co jakość napisów jest bardzo wysoka. Materiały grawerskie imitują metale takie jak mosiądz, aluminium, chromonikiel, stal nierdzewną, kamień -granit. Posiadamy w ofercie ponad 50 rodzajów tworzyw sztucznych, z których wykonujemy tabliczki. Na szczególne wyróżnienie zasługują tworzywa imitujące kamień i metal, nadające się szczególnie do wykonywania tablic pamiątkowych i nagrobnych.

Zalety:   

- krótki czas realizacji
- niska cena 
- prosty montaż

 

tablice-nagrobkowe-ze-szkla-plexi-plexi-kopia

Tablice nagrobne ze szkła akrylowego 

button-zapytaj 

Tablice nagrobne ze szkła to technologia, która stosowana była w ubiegłym stuleciu. W dzisiejszych czasach tabliczki ze szkła zastępowane są przez tablice z czarnego i białego szkła akrylowego (tzw. Plexi Glass).  Jest to tworzywo, którego obróbka jest tańsza, a same tabliczki są trwalsze i bezpieczniejsze od tablic szklanych. Napisy mogą być wypełnione specjalną farbą odporną na warunku atmosferyczne, również w kolorze złotym. 

Zalety:   

- odporność na stłuczenie
- niska cena 
- prosty montaż

 

tablice-nagrobne-z-mosiadzu-aluminium

Tablice nagrobkowe i pamiątkowe z metalu

button-zapytaj 

Grawerowane tabliczki z mosiądzu i aluminium są zdecydowanie najbardziej prestiżową formą podania informacji. Tablice aluminiowe są zabezpieczone przed starzeniem przez tzw. anodowanie, a tablice mosiężne przez powłokę lakierniczą. Tego typu tablice z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających. Tablice można zamontować do pomnika lub grobowca za pomocą ozdobnych wkrętów lub przykleić. Aluminiowe tablice na krzyż wytrzymują nawet 10 lat w trudnych warunkach pogodowych, tablice mosiężne ulegają naturalnemu starzeniu co dodaje im niepowtarzalnego charakteru. Tablice mosiężne wymagają co kilka lat czyszczenia i ponownego zabezpieczenia.

Zalety:   

- prestiżowy wygląd

 

 

zdjecia_fotografie_nagrobe_nagrobkowe

Fotografie nagrobkowe - Zdjęcia nagrobne

button-zapytaj 

Fotografie nagrobne, zdjęcia porcelanowe na grób wykonujemy od wielu lat, niezmiennie w najwyższej jakości. Oprócz zdjęć owalnych posiadamy w ofercie inne mniej typowe kształty. Możesz zamówić zdjęcie czarno-białe, sepia lub w pełnym kolorze. Zadzwoń i zapytaj lub napisz maila. Proponujemy najlepszą relację jakości do ceny. Wykonujemy na zlecenie profesjonalny retusz fotografii. Na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. 

Zalety:   

- idealnie wyraziste
- trwałe – polski producent - 2 lat gwarancji*
- prosty montaż