Tablice z nazwami ulic i przysiółków

• 100 % ocynk i folie odblaskowe I gen.

• 4 różne systemy do wyboru

• na tablicy numeracja domów i herb

Systemy Informacji Miejskiej  (SIM, MSI)

Jesteśmy producentem trzech najbardziej rozpowszechnionych na terenie naszego kraju systemów oznakowania miejscowości.

System EKO i EKO2 - tablice z nazwami ulic na profilowanych podkładach z blach ocynkowanych
System ZNAK - tabliczki na podkładach ocynkowanych i zaginanych dwukrotnie -jak znaki drogowe
System RAMKOWY - tabliczki o wymiennej treści w ramce ocynkowanej malowanej proszkowo

Nasze systemy charakteryzują się :

- wysoką estetyką - projekty wykonują wykształceni plastycy
- czytelnością - również w nocy dzięki zastosowaniu folii odblaskowych
- trwałością - stosujemy najwyższej jakości materiały wyprodukowane większości na terenie UE
- profesjonalnym montażem - zapewnionym przez przeszkoloną kadrę i sprzęt wysokiej klasy

Tablice z nazwami ulic - drogowskazy uliczne

Tablice z nazwami ulic na słupkach są sprawdzonym sposobem poprawiającym komunikację i wizerunek każdej miejscowości. Wykonywane przez nas tablice na dom, np. z numerem, utrzymane są w kolorystyce i stylu dopasowanym do całości oznakowania, zawierają również herb miejscowości.

W skład zestawu wchodzą: tablice z nazwami ulic na podkładzie ocynkowanym lub aluminiowym w ramkach , słupek ocynkowany z korkiem gumowym, opaski montażowe chromoniklowe lub uchwyty. Oferujemy również możliwość montażu oraz pomoc w rozplanowaniu oznakowania. Montaż tablic i znaków drogowych jest wykonany profesjonalnie w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Na życzenie wykonujemy nazwy ulic w ramkach, (podobnie jak warszawskie, poznańskie, krakowskie).

 

Jak budujemy system oznakowania?

Kompletny system składa się z: tablic z nazwą ulicy, tabliczek adresowych, posesyjnych, drogowskazów na słupkach, gablot przystankowych, witaczy (tablic powitalnych) oraz tablic z planem gminy lub miasta. Systemy posiadają cechy wspólne z MSI (Miejski System Informacyjny), a jednocześnie cena jest dostosowana do mniejszych budżetów .

Tablice z mapą miejscowości na słupkach

Wykonywane przez nas mapy miejscowości na słupkach cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem. Nasi graficy wykonują niepowtarzalne projekty graficzne uwieczniając na mapach nie tylko szlaki turystyczne, ale wszystkie ważne zabytki, miejsca użyteczności publicznej. Nasze mapy sprawią, że poruszanie się po terenie lub miejscowości będzie prawdziwą przyjemnością dla gości i turystów. Wysoka jakość wydruku jest gwarancją czytelności mapy. Pełny ocynk oraz lakierowanie proszkowe zapewniają estetyczny wygląd konstrukcji tablicy nawet do 10 lat.

Witacze (Pylony) - przejdź do działu >>

Nasza firma jest również producentem tzw. "witaczy" (typu pylon), które umieszcza się przy wjeździe na teren miast, gmin itp. Witacze wykonujemy z konstrukcji stalowej zabezpieczonej antykorozyjnie, obudowane są blachą ocynkowaną lakierowaną na której umieszczamy wydruk solwentowy lub grafikę z folii ploterowej (informacje o mieście lub gminie, której granice przekraczamy).

 

Specyfikacja / Opis techniczny - System EKO i EKO2:

Tablica wykonana jest z blachy ocynkowanej o grubości 0,8 mm zaginanej krawędziowo góra i dół w formie ramki. Zakończona jest solidnym mocowaniem o grubości 3 mm. Montaż tablic do słupka realizowany jest za pomocą specjalistycznej, przeznaczonej do zastosowań drogowych taśmy chromoniklowej o szerokości 12,5 mm i grubości 0,8 mm.  Udzielamy gwarancji na montaż.

Grafika tablicy naniesiona jest na długookresowej folii odblaskowej I generacji. Trwałość napisów jest dodatkowo wydłużona przez zastosowanie warstwy ochronnej UV. Laminat w formie folii zabezpieczającej chroni grafikę przed warunkami zewnętrznymi oraz zarysowaniem.  Najwyższej jakości wydruk solwentowy oddaje wiernie wybraną kolorystykę napisów i herbu miejscowości. Dowodem trwałości naszych tablic jest to, że niektóre z naszych realizacji istnieją w niezmienionej formie już od 2010 roku.   

Tablice montowane są w terenie w miejscach uzgodnionych z zamawiającym na słupkach ocynkowanych 1,5" lub 2". Słupki betonowane są na głębokość 70 cm wraz z kotwą zabezpieczającą je przed wysunięciem  z fundamentu. Firma Tablitek PRO pomaga w wyborze miejsca montażu słupków. Takie doradztwo jest bezpłatne i może być realizowane na mapach zasadniczych oraz w terenie. Zarówno tablice jak i słupki mogą być pomalowane proszkowo na dowolny kolor, ale stanowi to dodatkowy koszt, kalkulowany indywidualnie.

Nasze realizacje:

  • Demo Image
  • Demo Image

Zobacz też:

button-kasetony
Kasetony i szyldy podświetlane

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!