Wycinanie Plexi, PCV, folii, styropianu, styroduru, metalu. Cięcie drewna i sklejki.

Tablitek PRO wykonuje cięcie oraz gięcie tworzyw i metali już od 1szt.

Nietypowe projekty standów i stojaków traktujemy jak wyzwania. Wycinanie usługowe napisów, liter, logotypów z praktycznie wszystkich dostępnych na rynku materiałów reklamowych to nasz chleb powszedni. Każdą pracę wyceniamy indywidualnie. Naszą najlepszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów w branży reklamowej i nie tylko.

Interesuje Cię wycinanie nietypowego wzoru Pytaj ! - biuro@tablitekpro.pl

Do każdego zapytania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Wycinanie laserowe Plexi Glass'u

button-zapytaj   Cięcie Plexi Glass laserem. Precyzyjne plotery laserowe, profesjonalna kadra, lata doświadczeń skutkują tym, że jesteśmy najbardziej niezawodnym partnerem w temacie cięcia, gięcia, obróbki Plexi Glassu. Wykonujemy nowatorskie wzory, jesteśmy producentem stojaków na wizytówki, standów, wieszaków na ulotki i innych nietypowych projektów z pleksy. Cięcie akrylu jest naszą najmocniejszą stroną.

Usługi dodatkowe:

- gięcie - nawet bardzo złożonych wzorów plexi i metalu

- wyklejanie i druk na plexi

- wiercenie - wykonywanie otworów różnych kształtów

- szablony z pleksy

 

Cięcie drewna i sklejki

button-zapytaj   Wycinanie laserowe sklejki i drewna różnych grubości. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami, dla których wycinamy opakowania, stojaki, modele, puzzle, statuetki ze sklejki. Wykonujemy, indywidualne zlecenia grawerki na drewnianych opakowania lub pudełka na wino. Możliwości i nowe wzory gadżetów reklamowych są w zasadzie nieograniczone.

 

Usługi dodatkowe:

- druk na cienkiej sklejce

- wiercenie - wykonywanie otworów różnych kształtów

- szablony

 

Wycinanie naklejek i szablonów malarskich

button-zapytaj Naklejki na ścianę to moda wprowadzona przez znanych projektantów wnętrz w ostatnim dziesięcioleciu.  Szablon do malowania to jedna z najstarszych technik wykonywania napisów i wzorów na ścianie. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy japońskiego plotera oraz folii firmy niemieckiej Oracal. Nasze naklejki i szablony są nie tylko wyjątkowo trwałe ale również bardzo dokładnie wycięte. Posiadamy w ofercie paletę ponad stu najpopularniejszych kolorów i wzorów folii. Posiadamy folie imitujące metal, szkło piaskowane, szkło mleczne, carbon.  Wycinamy naklejki na ścianę, winyle samochodowe, naklejki na witryny sklepowe, a także folie okienne dekoracyjne.

Usługi dodatkowe:

- wydruk i wycinanie naklejek po obrysie

- przygotowanie naklejek do samodzielnego wyklejenia

 

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!