• Demo Image
  • Demo Image

Notesy i bloczki reklamowe - Papier firmowy z nadrukiem

Notesy reklamowe, innymi słowy bloczki do notowania to szczególnie praktyczny prezent, który służy budowaniu i utrwalaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Wyślij zapytanie o notesy lub papier firmowy na adres biuro@tablitekpro.pl - skontaktujemy się z Tobą w najbliższy dzień roboczy.

Bloczek pełni rolę upominku reklamowego i jest przedmiotem o charakterze użytkowym. Obdarowani kontrahenci będą utrwalać sobie wizerunek Twojej marki za każdym razem gdy będą coś zapisywać. Notesy reklamowe są także doskonałym uzupełnieniem firmowej papeterii. Jeśli planujesz szkolenie, konferencję czy prezentację, warto rozważyć dodatkową promocję, jaką zapewni rozdanie uczestnikom notesów. Twoja firma będzie pozytywnie kojarzona.

Jakie notesy reklamowe wykonujemy?

- bloczki wykonujemy w popularnych formatach A4, A5, A6 (lub B4, B5, B6)
- karteczki firmowe sklejamy w ilościach w bloki

Techniki wykonania

- bloczek usztywniamy na grubej tekturce, dzięki czemu nie ulega on odkształceniu
nadruk wykonujemy jednostronnie w technice offsetowej, cyfrowej albo full-color

Papier firmowy z nadrukiem firmowym 

Posiadamy w ofercie papier firmowy dla firm i instytucji. Papier firmowy sprawdza się świetnie do fakturowania i druku pism firmowych . Posiadamy profesjonalne szablony papierów firmowych ale możesz  zamówić indywidualny projekt w cenie papieru. Produkowany przez nas papier firmowy jest trwały, a nadruk nie podlega starzeniu. Przy produkcji papierów firmowych stosujemy wiele technik m.in. druk offsetowy, sitodruk, tłoczenia, złocenia i wiele innych technik drukarskich 

 

Opiekun produktu

Lucyna Ślemp

tel./fax : (17) 862 00 17

Wyślij zapytanie

Anna Markowska

tel. (17) 86 22 533

Wyślij zapytanie

 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE