• Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image

Naklejki i nalepki na drzwi, samochody. Magnesy z nadrukiem.

Tablitek PRO jest jednym z największych producentów naklejek reklamowych, przemysłowych, dekoracyjnych i magnetycznych.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Co nas wyróżnia od innych drukarni?

-naklejki na folii lub papierze – drukowane i wycięte po obrysie,
-rzeczywista kolorystyka zadruku– pełna zgodność z CMYK, PANTON, RAL,
-nadruk na folii magnetycznej – prosta zmiana treści i miejsca,
-naklejki odblaskowe (na folii odblaskowej I generacji),
-wydruk na folii przezroczystej, matowej i błyszczącej (firm Oracol, Avery, 3M),
-opisy maszyn i urządzeń, szablony ścienne, nalepki dla dzieci,
-ostrzegawcze i informacyjne zgodne z polskimi standardami (np. energetyczne, elektryczne, przemysłowe),
-wykonanie technikami: offset, full-color, sito druk, druk cyfrowy, druk solwentowy,
-szybka realizacja Twojego zamówienia (nawet w 1-2 dni robocze),
-nalepki 3d – wypukłe zalane przezroczystym polimerem.

Usługi dodatkowe:

-pomoc naszych grafików,
-oklejanie samochodów i innych pojazdów,
-demontaż folii, ściąganie starych naklejek,
-oklejanie szyb, witryn, autobusów, samochodów,
-folie okienne mleczne, lustra weneckie, folia oszroniona (z efektem piaskowania),
-naklejki z folii dekoracyjnej – wycinanie i aplikacja.

Naklejki magnetyczne na samochód.

Bardzo popularne w ostatnich miesiącach stały się także nasze naklejki magnetyczne, które możesz umieścić np. na samochodzie dzięki foli magnetycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajesz naklejki, które możesz zdejmować w dowolnej chwili, ułatwia to np. dokładne mycie samochodu lub po prostu umożliwia zmianę rozmieszczenia. Naklejki magnetyczne możesz też użyć np. na lodówkę, popularne magnesy na lodówkę to nic innego jak naklejki z folią magnetyczną. Zgłoś się do nas a wykonamy dla Ciebie unikalne wzory oraz rozmiary, zgodne z Twoimi potrzebami.

Nalepki przeźroczyste

Wykonujemy również różnego rodzaju nalepki na folii przeźroczystej, które można umieścić np. na ścianie jako obrazek, często przygotowujemy takie nalepki z wzorami dziecięcymi. Naklejki wycięte laserem po obrysie prezentują się bardzo efektownie i upiększą pokój niejednego dziecka (i nie tylko dziecka). Oczywiście przeznaczenie takich naklejek może być wielorakie, możemy je umieszczać na ścianie, meblach itp.

Nalepki na indywidualne zamówienie??

W naszej firmie zamówisz unikalne nalepki samoprzylepne wg Twojego indywidualnego projektu, jeśli go jednak nie posiadasz nie ma najmniejszego problemu, nasi graficy specjalnie dla Ciebie mogą go przygotować. Akceptujemy najpopularniejsze obecnie na rynku formaty plików: tiff, jpg, cdr, pdf. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że nikt nie będzie miał identycznego wzoru jak Ty, będziesz mógł pochwalić się unikalnym wzorem naklejek. Działamy szybko i sprawnie, naklejki najwyższej jakości do odebrania są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych. Gotowy produkt szybko i tanio !!!, nie zwlekaj z zamówieniem, możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez e-mail (dane kontaktowe znajdziesz po prawej stronie).

Chcesz się wyróżnić? Zaprojektujemy dla Ciebie wyjątkowe naklejki.

Proponujemy Ci rozwiązanie, które zapewni taki efekt. Naklejka na ścianie stanie się ciekawą dekoracją ścienną w pokoju Twojego dziecka, a może przybierze formę tapety ściennej, jaką pochwalisz się w salonie. Naklejka na samochód? Dlaczego nie, w trasie też możesz się wyróżniać albo poinformować o tym, że w samochodzie podróżuje dziecko. Wzór etykiety ‘Baby on the board’ także znajdziesz w naszej ofercie. Naklejka magnetyczna na samochodzie to również świetny pomysł na interesującą reklamę mobilną. Profesjonalne oklejenie Twojego pojazdu. Potrzebujesz naklejki reklamowej, informacyjnej, ostrzegawczej. ‘Zakaz palenia’, ‘Nieupoważnionym wstęp wzbroniony’, czy ‘Uwaga! Wysokie napięcie’ – to informacje, które chcesz przekazać? Skorzystaj z naszych gotowych wzorów albo zaproponuj własny projekt.

 

Zobacz jak drukujemy ...

Oklejanie samochodów i autobusów

Szybki kontakt!
+
Wyślij!